נוגיתה חזיות במידות גדולות בזול
נוגיתה חזיות במידות גדולות

נוגיתה כאן לשנות את חווית הקנייה הישראלית. אנחנו מאמינות ששירות טוב, מחירים טובים ואיכות גבוהה לא צריכים לבוא אחד על חשבון השני ואם תשאלי את הלקוחות שלנו תגלי שזה לא סתם סלוגן!

עם יד על הלב (או על הציצי), כמה מאיתנו באמת נהנות ללכת לקנות חזיות? בינינו, לא הרבה

וכמה חזיות יש לנו בארון? גם לא הרבה.

תחתונים, מכנסיים וחולצה  נחליף כל יום אבל משום מה החזיה נתפסה ככזו שאפשר ללבוש כל יום במשך שנים  וכמובן שאנו מתפלאות כשהיא מסיימת את חייה.

אנו, בנוגיתה מאמינות שיש לכך שלוש סיבות עיקריות: כשמדובר בחזיות במידות גדולות ההיצע בארץ דל מאד, המחיר גבוה ולא סביר וישנן מעט מאד מוכרות בעלות ידע והבנה בהתאמה לחזה גדול.

הידעת?? כ- 80% מכלל הנשים בארץ לובשות חזיה שאינה מתאימה להן! ומה איתך? הציצי בטיפים שלנו להתאמה מושלמת במדריך להתאמת חזיה

נוגיתה הוקמה מתוך צורך אישי. כשקניתי את החזיה הראשונה שלי במידה G שילמתי עליה 600 שקלים ובעודי יוצאת מהחנות זקורה ומרוצה חשבתי לעצמי "בעוד שנה אקנה עוד אחת". עיבוד המחשבה הזו הביא אותי להבנה שלא הגיוני לקנות חזיה אחת בשנה ומאידך, לא הגיוני לשלם 600 שקלים על חזיה יותר מפעם בשנה…

כך הגענו להחלטה להקים את נוגיתה ולשנות את חוקי המשחק:

מהיום לא צריך לצאת מהבית! נציגתנו תגיע אליך להתאמה אישית של חזיה במידה הנכונה ובטעם שלך

איכות החזיות שלנו:

תוכלי למצוא אצלינו מגוון רחב של חזיות במידות גדולות בדוגמאות וצבעים שונים ממיטב היצרנים באירופה. כל חזיה נבדקת על ידי קבוצת נשים מטעמינו ורק אחרי שהן מאשרות את החזיה אנחנו דואגות לייבא אותה.

ומה עם שירות?

בנוגיתה תקבלי יחס אישי בכל אופצייה בה תבחרי: מדידה והתאמה אישית בביתך, אצלינו או ברכישה דרך האתר.

לנציגות שלנו אנו דואגות להקנות ידע והבנה אשר יאפשרו להן לתת לך את השירות הטוב ביותר ואת החזיה המתאימה ביותר.

ולא פחות חשוב:

המחיר:

עשינו הכל על מנת לשמור על רמת המחירים ואיכות החזיות , לא תמצאי אצלינו חזיה יקרה מ- 350 ש"ח. המחירים זולים והחזיות מדהימות. אז אל תחכי עוד רגע, הזמיני עוד היום, ההנאה מובטחת!

ניפגש בקרוב!

לקוחה מרוצה נוגיתה חזיות במידות גדולות בזול